Ennyit sikerült haladni a múlt vasárnap megírt listámmal. Persze ehhez még csomó minden jött, amik csak úgy "beestek" feladatok. Azért egészen jó kis hét volt. Sok mindent sikerült elvégezni. Persze vannak újabbak.
Most azt a menetet követem, hogy elől és dőlt betűvel hagyom az előző hétről megmaradt feladatokat és megpróbálom rangsorolva írni az adott hétre vonatkozóakat. Szóval jöjjön az e heti feladat, ezúttal tekintettel arra, hogy "rövid" hét lesz, így a lista sem 30-40 tételes.
- 25 fő kijelentő papírjának elkészítése.
- Számlák kiírása.
- Kozmetikushoz elmenni. (Ez eü. okokból tolódik a rákövetkező hétre.)
- Cipőt venni. (OK egyet már sikerült beújítani, de azért az kevés lesz egy szezonra.)
- Bugyikat venni.
- 7 db SZJA-bevallás elkészítése.
- 2 fő kijelentése.
- 3 számlatömb kiírása.
- Olaszországi utat lefoglalni.
- Editék bevallását elkészíteni.
- Krisztiék könyvelési anyagát elkészíteni.
- MEOSZ klubba elmenni.
Erre a hétre tényleg "csak ennyi"....
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése