Bizony holnaptól indul a 4 napos kikapcsolódás. Az elmúlt két hétben túl sok minden nem történt, illetve ha pontokba szedném, akkor talán mégis, de ez most valahogy úgy érzem nem igazán fog menni Nekem.
Lényeg: kész a garázs, holnap indul a következő felvonás a szigetéssel, amiből mi most megúszunk egy pár napot.
Tesómék is elutaztak 2 napra Parádra, igaz, előtte még majdnem egy hétig borzolták minden este az idegeinket, mert mindig itt landoltak.
Most kb. ennyi, mert lenne még mit írni, de most valahogy az ihlet hiányzik és fáradt is vagyok. A nyaralás után hosszabb és képes beszámolóval jelentkezem, ígérem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése