2016. február 22., hétfő

Hálás hétfő

Egy régi, kedves ismerősömtől tanulom jelenleg a módszert, aki minden hétfőn közzé teszi a listát, hogy miért is lehetett hálás az elmúlt héten. Úgy döntöttem követem a példáját és Én is megszerkesztem a saját listámat hétről-hétre, legyen az bármilyen apróság vagy éppen bármilyen rövid is.

Hálás vagyok.....

...hogy sikerült az írásbeli vizsgám.
...hogy rendben van a csípőröntgenem.
...hogy találtam valakit, aki végre a járásommal foglalkozik.
...hogy Anyu már csak elvétve köhög.
...hogy alakulóban van egy társaságunk.
...hogy egyre több munkám van.
...hogy találkozhattam - ha csak pár perc erejéig is és egy szomorú esemény kapcsán - messze élő rokonokkal.
...hogy a bátyjám elutazhatott álmai helyére.
...hogy nyugodtan telt a hétvégénk.
...hogy egyre többször ébredünk napsütésre.
...egy bátorító kézszorításért a templomban.
...egy spontán alakult beszélgetésért.
...egy telefonhívásért.
...hogy akkor is hálát adhatok, ha éppen rossz kedvem van és semmi nem megy. 



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése