Mennyei Atyám hálát adok Neked
- hogy adtál erőt a tanuláshoz,
- hogy sikerült a szóbeli vizsgám is,
- hogy vége a sulinak,
- hogy részese lehettem Luca farsangjának,
- hogy tesóm épségben hazaérkezett,
- hogy egészségesek vagyunk,
- az új telefonomért,
- hogy mindig van miért hálát adnom még akkor is, ha fáradt és rosszkedvű vagyok.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése