2016. február 29., hétfő

Hálás hétfő

Mennyei Atyám hálát adok Neked

- hogy adtál erőt a tanuláshoz,
- hogy sikerült a szóbeli vizsgám is,
- hogy vége a sulinak,
- hogy részese lehettem Luca farsangjának,
- hogy tesóm épségben hazaérkezett,
- hogy egészségesek vagyunk,
- az  új telefonomért,
- hogy mindig van miért hálát adnom még akkor is, ha fáradt és rosszkedvű vagyok.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése