Napi vigasz, mert ma szükségem van rá és köszönet érte onnét, ahonnét jött.
"Ha folyton harcban állsz a világgal, akkor saját magaddal is harcolsz szüntelen. Ebből születik a nyugtalanság, a depresszió, a pánik, a rossz hangulat és szó szerint még az ÉLETKEdved is elmegy. Ne engedd, hogy elmenjen! Tartsd őt szorosan magad mellett, mert ő a Te életed része. Nem veheti el tőled senki, de neked sem kell elvenned senkitől, hiszen mindenkinek van. Neked is. Bár sok embernek hiányzik ez a könnyed életérzést adó állapot, de nem azért, mert nem találtak rá eddig, hanem azért, mert nem álltak meg, hogy élvezzék. Hát állj meg, szorítsd jó erősen magadhoz és ne engedd el soha, s meglátod életed szebb lesz, mint valaha…”(Lippai Marianna)
Még 16 nap karácsonyig...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése