2015. december 6., vasárnap

18

Szégyen és gyalázat. Ma jutottam el odáig, hogy feltegyem az adventi koszorút és a karácsonyi terítőt a szobámba. Az ablakaim sincsenek még kidíszítve. Sőt nincs is egyelőre mivel díszíteni... És hát igen ma sem sokat haladtam a tegnap szépen összeírt listámmal. Viszont az elmúlt két adventi vasárnap eljutottam Istentiszteletre.

Megint meg kell állapítanom, hogy rohan az idő. Már csak 18 nap karácsonyig.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése