2015. december 18., péntek

7

Olyan jó lenne végre tényleg megérkezni az adventbe, mert bár nagyon igyekeztem lelkileg is készülni az ünnepre, ez a hét sem erről szólt. Voltak benne szép pillanatok is, de azért a sok feladat, rohanás miatt, inkább a "legyünk túl rajta" kategória dominált. 

Volt sok hűhó semmiért. Volt felemelő versmondás - immáron bot nélkül - a MEOSZ-karácsonyon, és igen volt nagy igazságtalanság és azt követő óriási kiborulás. Aztán egy pillanatnyilag feleslegesnek tűnő hosszú beszélgetés. Talán ezek voltak a legjellemzőbbek a héten. Vagy legalábbis ezekben sikerült a leginkább elfáradni és szinte semmit nem meglátni az ünnep előtti készülődésből.

Az adventi koszorúm meggyújtatlanul, az ajándékok még csomagolás nélkül, a karácsonyról szóló könyvem az asztal alsó sarkában várja, hogy kinyissam....

A lelkemben pedig....káosz és sötétség. Pedig már csak 7 nap van Karácsonyig!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése