2015. december 4., péntek

20

Még 20 nap Szentestéig. Sokasodó feladatok, lassan gyúló fények és lassan érkező ünnepi érzelmek. Nyiladozó adventi naptárak. Most ennyi, egyelőre. 

Holnap és a jövő héten szombaton még suli, hétfőn munka. Talán még háromszor megyek ebben az évben. 

Múlt szombaton a Diótörőn voltunk Lucával, ezzel mi meg is nyitottuk az adventi heteket. Mikor jöttünk kifelé hatalmas pelyhekben hullott a hó. Végre volt egy kis karácsonyi várakozás feelingem 4 év óta először...

Aztán, ahogy az lenni szokott elnyelt a taposó malom. Munka, Anyuval fogászat, autószerelő, vásárlás...stb. 
A karácsonyi terítőm és az adventi koszorúm pedig a fotelben várják még jobb sorsukat...

Hát így, és már csak 20 nap karácsonyig!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése