Április hónapban sokáig azzal voltam elfoglalva, hogy Anyu 70. születésnapját szerveztem. Az eredeti terv az volt, hogy elviszem Rómába.
A terv végkifejletébe Anyut is beavattam, ami lehet, hogy hiba volt, mert a márciusi brüsszeli terrortámadás miatt lefújtuk az egészet és nem mentünk sehová. Így a születésnap sem lett méltóképpen megünnepelve és eléggé felejtősre sikerült.
Közben beadtam a felvételemet Hévízre, ahonnét nagyon gyorsan kaptam választ, de ahol ennek ellenére azóta is várólistán vagyok. Mondjuk sokat nem zargattam őket, mert volt enélkül is éppen elég gondunk a következő hónapokban.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése