Rengeteg feladat jutott erre a hónapra is, de talán az év legáldottabb, legnyugisabb hónapja következett. Visszagondolva és visszaolvasva is egyaránt.
Tesóm eljuthatott álmai helyére, Én részt vehettem Luca születésnapján és farsangján.
Rövid időre azért ezt a hónapunkat is beárnyékolta egy betegség, ezúttal Keresztapám részéről, amelybe ezúttal hála az Úrnak többet képzeltünk, mint ami valójában volt. Még ennek a hónapnak a végére szépen fel is gyógyult belőle.
Közben jártuk a bankokat hitelügyben, egyelőre csak interneten, de nézegettem a lehetőségeket lakás vásárlás szempontjából.
Persze emellett rengeteget dolgoztam, jöttek sorban az SZJA-bevallás elkészítésére a felkérések.
Éltük az életünket, miközben "soha rosszabb ne legyen" érzésem volt. Aztán elérkezett az április...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése