Ebben a hónapban nem igazán történt semmi emlékezetes, hacsak az nem, hogy Apu halála óta először újra eljutottam a gyülekezettel Balatonfenyvesre, ahol nagyon-nagyon jól éreztem magam.
Itt nyaralt Keresztlányom is egy hétig. Majd aztán még többször vissza-visszatért a nyár folyamán, mert az Édesanyja ebben az időben igen sűrűn járt le vidékre a testvéréhez, aki nagyon beteg. Év első felétől dializálták, többször elhangzott a család felé, hogy készüljenek fel a legrosszabbra...
Így esett meg, hogy Lucát az első úszás órájára is Én vittem Mikihez. A kisasszony az első perctől kezdve nagyon jól érezte magát a vízben. Emellett jártunk is itt-ott, de messze nem annyi felé, amennyit Én szerettem volna. Részben mert így alakult, részben mert még ekkor sem voltam a "régi" és jóval kevesebbet bírtam fizikailag, mint amennyit szerettem volna. Ennek ellenére ezen a nyáron először több helyen is kettesben voltam Lucával. Egyszer elmentünk a Subidú Parkba, egyszer pedig egy moziba ültünk be.
Végre találtunk egy alkalmas valakit, aki (nem kevés pénzért) megcsinálta a konyhai bojlerünket, így közel félév után újra lett melegvíz a konyhában és nem kellett vödörből hurcolni a vizet a fürdőből.
Végre találtunk egy alkalmas valakit, aki (nem kevés pénzért) megcsinálta a konyhai bojlerünket, így közel félév után újra lett melegvíz a konyhában és nem kellett vödörből hurcolni a vizet a fürdőből.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése