2016. december 28., szerda

Június

Június 11.-én egy szombat reggel több napig tartó rossz közérzet után fény derült a titokra. Bárányhimlős lettem! Nem derült ki, hogy honnan jött, de jól sikerült. 3 hétig be voltam zárva a lakásba. Így utólag visszagondolva ugyan nagyon nem éreztem rosszul magam - pláne miután kijöttek a kiütések - csak nagyon ronda volt. Ezért aztán mondhatni 3 különösen nyugalmas hét következett a számomra, és mivel azt is csak utólag tudtam meg, hogy ez az Én koromban milyen súlyos szövődményekkel is tud járni, hát már emiatt sem volt okom aggódni utólag.

Istennek hála a családból senki nem kapta el a betegséget, pedig az elkülönítés az aztán végképp nem volt megoldott. Különösen Lucát féltettem, mert a betegségem utáni héten ért véget a suli és kezdődött élete első tábora. Előtte való hetekben pedig több hétvégét is töltött itt és az ügyeleten a doktornő közölte, hogy 21-28 napja fertőzök, szóval már bárkit megfertőzhettem.

Persze így a műhely javítása, a lakás keresgélés és minden egyéb háttérbe szorult erre a hónapra. 

Viszont Édesanya közreműködésével sikerült az Édesapa után örökölt földekből egy kicsi darabot eladni. A mai napig erről ugyan csak papírjaink vannak, mert a kifizetés folyamata 10-12 hónapig is elhúzódhat, de ha ezt sikernek könyvelhetjük el, hát akkor legalább ez sikerült.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése