2016. december 26., hétfő

Február

Újabb halálesetek árnyékolták be ezt a hónapot. Nagypapám húga hagyott itt Bennünket február első felében, majd Anyu főnökasszonyának a férje, Fót szeretett evangélikus lelkésze halt meg 92 éves korában.

Befejeztük a fogorvosos etapot Anyuval, és mire ennek vége lett, addigra Anyu is meggyógyult. 

Véget ért a bérszámfejtői suli. Sikeres vizsgát tettem írásban és szóban egyaránt.

Pályáztam az Erzsébet-programon belül a kisnyugdíjasok üdülésére, amit el is nyertünk. 

Elhatároztam, hogy minden hétfőn írok egy "hálás hétfő" című bejegyzést, amiből aztán jóformán csak az elhatározás valósult meg. 
Pedig ekkor még tényleg úgy tűnt, hogy egy nehéz évkezdés után végre tavasszal belevethetem magam a lakás keresésébe, miután februárban megfeleltem minden feltételnek egy esetleges hitel felvételéhez. Akkor még nem tudtam mekkorát tévedtem és, hogy csak most jön a java...




Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése